PROFESYONEL SALAY TEKNOLOJİSİ


VPN FARKINI YAŞAYIN

İşlem mantığı bilgisayarınız ile VPN Server arasında gizli sanal bir ağ yaratılarak bu sanal ağ içerisinde sağlanan ayarlar kullanılır. Bu sistem üzerinde ister tek bir bilgisayarı isterseniz 20 ofis içerisindeki 500 bilgisayarı birbirine VPN kanalları ile şifreli/şifresiz olarak haberleştirebilirsiniz.
VPN teknolojisi sayesinde erişimleri gizlemeniz, erişimleri şifreleyerek içeriğini saklamanız mümkündür.

virtual private network vpn

VPN PROFESYONEL SALAY TEKNOLOJİSİ

 • VPN 1Basit VPN 26 TL/Ay
  Paylaşımlı IP 2 Mbit Download 512 Kbit Upload SATIN AL
 • VPN 2Uzman VPN 39 TL/Ay
  Sabit IP 4 Mbit Download 1 Mbit Upload SATIN AL
 • VPN 3Grup VPN 52 TL/Ay
  Sabit 4 Adet IP Adresi 4 Mbit Download 1 Mbit Upload SATIN AL
 • VPN 4Şirket VPN 78 TL/Ay
  Sabit 8 Adet IP Adresi 4 Mbit Download 4 Mbit Upload SATIN AL
 • VPN 4Şirket VPN 78 TL/Ay
  Sabit 8 Adet IP Adresi 4 Mbit Download 4 Mbit Upload SATIN AL
 • VPN 4Şirket VPN 78 TL/Ay
  Sabit 8 Adet IP Adresi/span> 4 Mbit Download 4 Mbit Upload SATIN AL
VPN Nedir

VPN Nedir?

İşlem mantığı bilgisayarınız ile VPN Server arasında gizli sanal bir ağ yaratılarak bu sanal ağ içerisinde sağlanan ayarlar kullanılır. Bu sistem üzerinde ister tek bir bilgisayarı isterseniz 20 ofis içerisindeki 500 bilgisayarı birbirine VPN kanalları ile şifreli/şifresiz olarak haberleştirebilirsiniz. VPN teknolojisi sayesinde erişimleri gizlemeniz, erişimleri şifreleyerek içeriğini saklamanız mümkündür.

VPN İnternet Erişimi

VPN Kullanarak İnternette Gezinme

Virtual Private Network (VPN) yani Özel Sanal Ağ kullanarak, İnternet Servis Sağlayıcınızın denetimine girmeden ve kısıtlamalarına takılmadan özgürce internette gezebilir, geride hiç bir iz bırakmadan, yasaklı dahi olsa tüm internet sitelerine girebilir ve özgürce veri transferi gerçekleştirebilirsiniz.

VPS Network

Engelleri Ortadan Kaldırın

Son günlerde gündeme gelen internet yasakları ile daha fazla talep gören VPN’ler bireysel veya kurumsal olarak internette özgürce çalışabilmenizi, sörf yapabilmenizi ve tüm verilere ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Herhangi bir internet servis sağlayıcısının kısıtlamalarından etkilenmeden internetin tüm nimetlerinden faydalanmanızı sağlayan VPN’ler ücret olarak da hemen hemen her bütçeye uygun olup VPN hesapların aylık abone bedeli ortalama 6 $ ‘dır. Söz konusu VPN hesapların ücretleri bant genişliğine ve abonelik süresine göre farklılık göstermektedir.

Yüksek Hızda VPN Bağlantısı

Yüksek Hızda Bağlantı

Ancak ücretsiz kullanılabilecek VPN siteleri ve yazılımları da bulunmaktadır. Ücretli VPN hesaplar ile ücretsiz VPN siteleri ve VPN yazılımlarının en belirgin farkı bağlantı hızı olup, ücretsiz VPN siteleri ve yazılımları daha fazla kullanıcı tarafından tercih edildiği için çok az da olsa bağlantı hızı daha düşüktür. Ancak ücretsiz olarak VPN kullanmak demek çok yavaş internet bağlantısına maruz kalmak anlamına gelmemektedir. Özellikle ücretsiz VPN yazılımlarında bağlantı sağlanılan bölge değiştirilebilmekte ve farklı bağlantı hızları elde edilebilmektedir.

Önemli Bilgiler

 • Salay.com.tr’nin neden göstermeksizin her zaman hizmeti sonlandırma ve iade hakkı vardır.
 • Kullanıcı kaynaklı yasal uygulamlardan kesinlikle Salay Telekom sorumluluk kabul etmemektedir.
 • Salay Telekom Firmamız sadece satış ve lisans hizmetleri ve sorunları ile ilgili destek sağlamaktadır