VDS de - Salay Teknolojisi

vds kirala satın al

EN HIZLI NETWORK İLE VDS FARKI

Her bir Cloud Node sunucusu E3 1240 -E5 2650 ve 5650 işlemci içeren Dell R710 ve Supermicro modellerinden oluşmaktadır. FiberChannel 15K sas diskler ile Raid 50 Disk yapısında Yüksek performans ve Yüksek veri güvenliği ile çalışmaktadır. Vmware Erişiminiz Sayesinde 7/24 Dilediğiniz anda saniyeler içinde sunucunuzu komple yedekleyebilir ya da istediğiniz bir tarihe dönebilirsiniz

VDS Sizlere en iyi donanım alt yapısı ile beraber en iyi yazılımlarla geliştirilmiş profesyonel ve kesintisiz bir vds hosting hizmeti sunuyoruz! Dell R710 sunucularımız ile farkı yaşayın. Fiziksel sunucu performansı , sanallaştırmanın esneklik ve modülerliği ile birleşti. Yeni Windows ve Linux sunucu hizmetlerimizle bireysel ve kurumsal tüm sunucu ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz.

En Az Seçim İdeal Az Seçim Profesyonel Seçim
 • 1 1
  1000 Mhz 512 MB 10 GB 50 GB Aylık 30 TL KDV Dahil
  1 Adet IP Adresi
 • 2 2
  2000 Mhz 1024 MB 20 GB 100 GB Aylık 45 TL KDV Dahil
  2 Adet IP Adresi
 • 3 3
  2500 Mhz 1536 MB 25 GB 250 GB Aylık 60 TL KDV Dahil
  2 Adet IP Adresi
 • 4 4
  3000 Mhz 2048 MB 45 GB 300 GB Aylık 75 TL KDV Dahil
  2 Adet IP Adresi
 • 5 5
  4000 Mhz 2560 MB 60 GB 400 GB Aylık 90 TL KDV Dahil
  2 Adet IP Adresi
 • 6 6
  6000 Mhz 3072 MB 100 GB 500 GB Aylık 105 TL KDV Dahil
  2 Adet IP Adresi
 • 7 7
  7000 Mhz 4096 MB 120 GB 600 GB Aylık 120 TL KDV Dahil
  2 Adet IP Adresi
 • 8 8
  8000 Mhz 6144 MB 150 GB 800 GB Aylık 135 TL KDV Dahil
  2 Adet IP Adresi
 • İşlemci Limiti 60 GB
 • Ram 180
 • Disk Alanı 100
 • Aylık Trafik 100 GB
 • Aylık Ücret 150 TL KDV Dahil
  %4 İndirimli
VDS Sunucularımız

VDS Sunucularımız hk.

VDS sunucularınız Salay Datacenter ile güvende, şuan mevcut 900 adet sanal sunucu müşterimiz vardır, Sanal sunucularınızdaki verilerden, veri kayıplarından arızalardan korkmayın. biz sizin sunucunuzun komple yedeğini alabiliyoruz. Acronis Alt yapısını kullanarak sunucu yedeklerinizi Ay: 5,00 TL olarak aldırabilirsiniz, siz arkanıza yaslanın bırakın biz düşünelim

VDS Nedir

VDS Nedir ?

VDS 'virtual dedicated server' teriminin kısaltmasıdır. 'Sanal adanmış sunucu' olarak Türkçeye çevrilir. Sanal kelimesinin açıklamasını yukarıda verdik. Adanmış kelimesinin anlamı ise şöyledir: Bu bilgisyara ayrılan kaynaklar sadece kendisinin kullanımına adanmıştır, başka bir sanal bilgisayar tarafından kullanılamaz. Yukarıda belirttiğimiz gibi aynı fiziksel sunucu içerisine birden fazla sanal bilgisayar kurulabilir. Eğer kaynaklar bir sanal bilgisayara adanmazsa bu sanal bilgisayar tarafından kullanılmayan kısım diğer sanal bilgisayara devredilebilir. İlk paragraftaki örnekte 10 GB ram kapasitesine sahip fiziksel sunucunun 1 GB ramini sanal bir bilgisayara ayırabilirsiniz. Ancak bu adanmamışsa bu bilgisayar 512 MB ram kullanırken başka bir sanal bilgisayar diğer 512 MB kısmını kullanabilir. Adama yapılmışsa bu bilgisayar 512 MB ram kullansa bile 1 GB yarı dolu yarı boş şekilde çalışır ve başka sanal bilgisayarın bu bölümü kullanması mümkün olmaz.

VDS in Avantajları

VDS'in Avantajları

VDS terimi cpu, hard disk ve ram gibi kaynakları kendine adanmış olan sanal bilgisayar anlamındadır. Fiziksel bilgisayarlardan hiç farkları yoktur. Performans kaybı yaşanmaz. Elektrik, yer, kurulum ve bakım esnasında iş tasarrufu sağlar. Bu tasarruf aylık kiralama bedellerinde indirim olarak görülür.

Virtualizor Nedir

Virtualizor Nedir Ne İşe Yarar?

Sunucunuzun yeniden kurulması, sanallaştırılması vb. gibi tüm yönetsel işlemleri grafiksel bir arayüzle gerçekleştirebileceğiniz “Virtualizor”u ücretsiz olarak size sağlamaktayız. Sunucunuzu, doğrudan “Virtualizor” üzerinden ya da müşteri panelimize entegre edilen “Virtualizor arayüzünü” kullanarak, başka herhangi bir şeye ihtiyaç duymadan kolayca yönetebilmektesiniz.

Sorunsuz İnternet Erişimi

Sorunsuz İnternet Erişimi

Sorunsuz bir web hosting hizmeti , sorunsuz bir internet altyapısı ile sağlanabilir. Sunucularımız Kendi veri merkezimizde 7/24 Fiziksel müdahele imkanı içerisinde bulunmaktadır.

Anında Aktivasyon

Anında Aktivasyon

Güçlü bir web hosting otomasyon sistemine sahibiz. Hizmetinizi satın aldığınız an hemen aktif hale gelir. Kontrol panelinize girdiğiniz an hizmetimizin kalitesini hissedebilirsiniz.

Hızlı Destek

Hızlı Destek

Hizmet sonrası destek, web hosting hizmetleri için en önemli etken. Gerek güçlü destek sitemiz , gerek teknik destek ticket sistemimizle soru ve sorunlarınıza en hızlı şekilde çözüm bulmaya çalışıyoruz

Salay Telekom Kalitesi

Salay Telekom Kalitesi

Türkiye’nin en güçlü internet web hosting altyapılarından birine sahibiz. Altyapımızın ve verdiğimiz hizmetlerin kalitesinin, yıllardır hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimiz tarafından da onaylanmasından büyük mutluluk duyuyoruz.

Güçlü Teknik Altyapı

Güçlü Teknik Altyapı

Uzman kadromuz ile 7/24 Teknik destek vermekteyiz, Herhangi bir probleminizde anlık müdehale süremiz: 30 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir. Bu süre içerisinde probleminiz saptanıp gereken müdehale tarafımızca yapılmaktadır. Sunucularımızın Alt yapısı oldukça kuvvetli olmakla birlikte Sanallaştırma için kullandıgımız Vmware ESX Sunucuların, Kurtarma modülleri, Yedekleme Modülleri, Müşteri Yönetim Modülleri, Trafik Takip Modülleri ile sanal sunucunuzu heran kontrol edebilir ve hat takibi yapabilirsiniz.

Sınırsız Upload

İstediğiniz Kadar Dosya Yükleyin

Salay telekom’dan profesyonelliğin en üstündeki alt yapısı ile istediğiniz kadar dosya yükleyebilirsiniz dosyanızı güvenle yükleyip saklayabileceğiniz bir alt yapıyı sizlere sunuyoruz

Önemli Bilgiler

 • Sanal Sunucularımız Türkiye Lokasyondadır, Sunucularda Barındırılan içerikler TC Yasalarına Uygun Olmalıdır.
 • Kiraladıgınız Sunuculardan Anlık Çıkışlar izlenmektedir, Saldırı çıkışı yapan sunucular direk kapatılmaktadır.
 • Limitsiz paketlerde amaç müşterinin limit kavramına bağlı olmadan web sitesini barındırmasına imkan vermektir, bunun dışındaki amaçlara yönelik olarak kullanılamaz.
 • Salay.com.tr belli aralıklarla kaynak kullanımını takip edebilir ve müşteriden kaynaklarını düşürmesini isteyebilir.
 • Salay.com.tr’nin neden göstermeksizin her zaman hizmeti sonlandırma ve iade hakkı vardır.
 • Paketlerimizde aksi belirtilmedikçe CPU kullanım limiti bir işlemci çekirdeğinin %25’i kadardır.