Maestro Panel Lisans

Maestro Lisans

Salay Telekom'ın Farkını Yaşayın

Türkiyenin en çok kullanılan ve en güvenilir kontrol paneli olan Maestro Kontrol Paneli lisanslarını Salay Telekom kalitesiyle en uygun fiyata alabilirsiniz.

Maestro Lisans

Türkiyenin en çok kullanılan ve en güvenilir kontrol paneli olan Maestro Kontrol Paneli lisanslarını Salay Telekom kalitesiyle en uygun fiyata alabilirsiniz.

Lisansınız aldığınız dakikada aktif olur. %100 Türk Kontrol Paneli..

  • Maestro Tek Sunucu Box

    49.90 TL
  • Maestro Dağıtımlı Lisans

    79.90 TL
Plesk Lisans Nedir?

Maestro Dagıtımlı Lisans Nedir?

Özellikle hosting firmaları ve sunucu kiralayan servis sağlayıcıları için avantajlı bir modeldir. Kullanıcı hesabınız bayi seviyesine yükseltildiğinde herhangi bir ödeme yapmadan ihtiyacınız kadar lisans üretebilmeniz mümkün hale geliyor. Salay Telekom ay sonunda aktif lisanslarınızı toplayıp size tek bir fatura gönderiyor ve otomatik lisans uzatma imkanı sağlıyor.

Maestro Tek Server Lisans

Maestro Tek Server Lisans Nedir?

MaestroPanel'in lisanslama modeli bizim "Maestro Tek Sunucu Box" dediğimiz sunucu başına lisanslama şeklinde çalışmaktadır. MaestroPanel'i kullanabilmeniz için size ücretsiz olarak "Web Management Service" isminde bir uygulama verilir, siz bu uygulamaya sunucular ekleyerek sisteminizi yönetebilirsiniz. Bizim lisans modelimize göre bu uygulamaya eklediğiniz her sunucu için bir lisans almanız gerekmektedir. Kısacası ne kadar sunucu kullanırsanız o kadar lisanslama yapmanız gerekmektedir.

Anında Aktivasyon

Anında Aktivasyon

Güçlü bir web hosting otomasyon sistemine sahibiz. Hizmetinizi satın aldığınız an hemen aktif hale gelir. Kontrol panelinize girdiğiniz an hizmetimizin kalitesini hissedebilirsiniz.

7/24 Hızlı Destek

7/24 Hızlı Destek

Hizmet sonrası destek, web hosting hizmetleri için en önemli etken. Gerek güçlü destek sitemiz , gerek teknik destek ticket sistemimizle soru ve sorunlarınıza en hızlı şekilde çözüm bulmaya çalışıyoruz

Önemli Bilgiler

  • Salay Telekom ürünü satın almamış olan kullanıcılar için sadece lisans problemlerini çözmekle sorumludur.
  • Maestro Lisans satış hizmetinde Maestro kurulum ve sorunlarıyla ilgili destek vermemektedir.