VPS - Sanal Sunucu - Virtual Private Server Kirala

VPS - Sanal Sunucu - Virtual Private Server Kirala

EN HIZLI NETWORK İLE

VPS - Sanal Sunucu - Virtual Private Server Kirala

VPS - Sanal Sunucu - Virtual Private Server Kirala Sizlere en iyi donanım alt yapısı ile beraber en iyi yazılımlarla geliştirilmiş profesyonel ve kesintisiz bir vds hosting hizmeti sunuyoruz! Dell R710 sunucularımız ile farkı yaşayın. Fiziksel sunucu performansı , sanallaştırmanın esneklik ve modülerliği ile birleşti. Yeni Windows ve Linux sunucu hizmetlerimizle bireysel ve kurumsal tüm sunucu ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz.

En Az Seçim İdeal Az Seçim Profesyonel Seçim
 • 1 1
  30 GB 1024 MB 2 TB 1 ADET Aylık Ücret 30 TL KDV Dahil
  %4 İndirimli
 • 2 2
  40 GB 2048 MB 3 TB 1 ADET Aylık Ücret 50 TL KDV Dahil
  %4 İndirimli
 • 3 3
  60 GB 4096 MB 4 TB 1 ADET Aylık Ücret 70 TL KDV Dahil
  %4 İndirimli
 • 4 4
  80 GB 8192 MB 5 TB 1 ADET Aylık Ücret 90 TL KDV Dahil
  %4 İndirimli
 • HDD Boyutu 10 GB
 • Ram 512 MB
 • Aylık Trafik 100
 • IP Adet 1 ADET
 • Aylık Ücret 20 TL KDV Dahil
  %4 İndirimli
Virtualizor Sanal Sunucu

Virtualizor Sanal Sunucu

Dell R710 Ana sunucu içerisinde Virtualizor Sanallaştırma yardımcısı ile bölünerek kiraya çıkartılan sunucuların kalitesi bir çok sunucuya göre daha iyidir, Sanallaştırma sunucumuzun Donanımları ve SSD Diskleri sayesinde kesintisiz ve hızlı işlemler yapabileceksiniz, Garantisi Salay Telekomdur VPS - Sanal Sunucu - kiralama da öncü isim Salay Datacenter

VPS Nedir ?

VPS Nedir ?

VPS - Sanal Sunucu - “virtual private server” teriminin kısaltmasıdır. “Sanal kişisel sunucu” olarak Türkçeye çevrilir. Sanal kelimesinin açıklamasını yukarıda verdik. Kişisel kelimesinin anlamı ise işlevsel olarak aslında bağımsız bir bilgisayar oluşturulmuş olmasından gelir. Her birine işletim sistemi yükleyebilir, birbirlerinden bağımsız olarak açıp kapatabilir ve değişik programlar çalıştırabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz gibi aynı fiziksel sunucu içerisine birden fazla sanal bilgisayar kurulabilir. Eğer kaynaklar bir sanal bilgisayara adanmazsa bu sanal bilgisayar tarafından kullanılmayan kısım diğer sanal bilgisayara devredilebilir. İlk paragraftaki örnekte 10 GB ram kapasitesine sahip fiziksel sunucunun 1 GB ramini sanal bir bilgisayara ayırabilirsiniz. Ancak bu adanmamışsa bu bilgisayar 512 MB ram kullanırken başka bir sanal bilgisayar diğer 512 MB kısmını kullanabilir. Adama yapılmışsa bu bilgisayar 512 MB ram kullansa bile 1 GB yarı dolu yarı boş şekilde çalışır ve başka sanal bilgisayarın bu bölümü kullanması mümkün olmaz.

VPS Avantajları

VPS'in Avantajları

VPS - Sanal Sunucu - terimi cpu, hard disk ve ram gibi kaynakları kendine adanmış olmayan, kullanılmadığında diğer sana l bilgisayarlar arasında paylaşılabilen, sanal bilgisayar anlamındadır. Fiziksel bilgisayarlardan farkları düşük bir performans kaybıdır. Web, email, dns sunucusu gibi orta ölçekli bilgisayar gücü gerektiren işlerde kullanılırlar. Elektrik, yer, kurulum ve bakım esnasında iş tasarrufu sağlarlar. Bu tasarruf aylık kiralama bedellerinde indirim olarak görülür. Düşük performans kaybı sizi çok etkilemiyorsa VDS lerden daha ucuz kira bedelleri vardır.

Virtualizor Nedir Ne İşe Yarar?

Virtualizor Nedir Ne İşe Yarar?

Sunucunuzun yeniden kurulması, sanallaştırılması vb. gibi tüm yönetsel işlemleri grafiksel bir arayüzle gerçekleştirebileceğiniz “Virtualizor”u ücretsiz olarak size sağlamaktayız. Sunucunuzu, doğrudan “Virtualizor” üzerinden ya da müşteri panelimize entegre edilen “Virtualizor arayüzünü” kullanarak, başka herhangi bir şeye ihtiyaç duymadan kolayca yönetebilmektesiniz.

VPS Hizli İnternet Hattı

Sorunsuz İnternet Erişimi

Sorunsuz bir web hosting hizmeti , sorunsuz bir internet altyapısı ile sağlanabilir. Sunucularımız Kendi veri merkezimizde 7/24 Fiziksel müdahele imkanı içerisinde bulunmaktadır.

VPS Hızlı Aktivasyon

Anında Aktivasyon

Güçlü bir web hosting otomasyon sistemine sahibiz. Hizmetinizi satın aldığınız an hemen aktif hale gelir. Kontrol panelinize girdiğiniz an hizmetimizin kalitesini hissedebilirsiniz.

VPS Server Özellikleri

Sunucu Özellikleri

Sanallaştırma Makinalarızın Tamamı Dell olup her zaman en kaliteli ürünler ile servisi kendimize hedef seçtik.

VPS Yedekleme

Yedekleme

Tüm Yedekleme çözümlerinde tercihimiz EMC

VPS Güvenlik

Güvenlik

Sanal sunucularda DDOS güvenliğimizi Netscaler ile sağlıyor ve sanal sunucularda Botnet güvenliğini Juniper Networks ile sağlıyoruz

Önemli Bilgiler

 • Sanal Sunucularımız Türkiye Lokasyondadır, Sunucularda Barındırılan içerikler TC Yasalarına Uygun Olmalıdır.
 • Kiraladıgınız Sunuculardan Anlık Çıkışlar izlenmektedir, Saldırı çıkışı yapan sunucular direk kapatılmaktadır.
 • Limitsiz paketlerde amaç müşterinin limit kavramına bağlı olmadan web sitesini barındırmasına imkan vermektir, bunun dışındaki amaçlara yönelik olarak kullanılamaz.
 • Salay.com.tr belli aralıklarla kaynak kullanımını takip edebilir ve müşteriden kaynaklarını düşürmesini isteyebilir.
 • Salay.com.tr’nin neden göstermeksizin her zaman hizmeti sonlandırma ve iade hakkı vardır.
 • Paketlerimizde aksi belirtilmedikçe CPU kullanım limiti bir işlemci çekirdeğinin %25’i kadardır.